Özel Güne Özel Düğün Dansı

İlk düğün dansınız, en önemli anınızın en kıymetli parçası. Sizlerle birlikte muhteşem bir koreografi çalışıyor ve sizi o masalsı güne hazırlıyorum. Birlikte gelinlik ve kıyafet seçiminizi göz önüne alarak, düğün mekanının ve düğün parçasının olanak verdiği alanları maksimum kullanarak, hatırlanacak bir Gelin/Damat dansı yaratıyoruz. İster haftalar öncesinden bol bol zaman ayırıp hazırlanarak, ister son dakika değişikleri içeren durumlarda hızlı ve etkili bir yaklaşımla düğün dansınızı oluşturup, size bu yoğun günlerde zaman kazandırıyorum.

Keyifle Hazırlanın!

Çoğu insanın hazırlık stresinde olduğu bu günlerde, gelin hem eğlenelim hem de yaratalım. Düğün gecenizin en önemli parçası olan Düğün dansınızı hiçbir dans deneyiminiz olmasa bile herkesin keyifle hatırlayacağı bir anıya dönüştürelim.

Zamanı Birlikte Kararlaştırıyoruz!

Birlikte konuşup en uygun vakti ayarlıyoruz. İster gündüz ister gece karşılıklı konuşarak ders saatlerimizi ve günlerimizi belirliyoruz böylece rahat rahat kendi zamanınızda dansınıza hazırlanabiliyorsunuz.

Düğün Mekanında ve Gelinlik ile Prova!

Tercihinize bağlı olarak ister dans stüdyosunun geniş mekanında, ister düğünün gerçekleşeceği mekanda gelinlik ve ayakkabılarla sahne kullanımı, kamera çekimi ve seyircilerin izleme açılarına göre lokasyon planlaması yaparak en akılda kalacak gösteriyi hazırlıyoruz.

Tangolic Stüdyo

Necatibey Caddesi, Akçe Sokak
Akçe Han: Kat 1 - KARAKÖY
Türkiye

0535 303 09 22
ilgin_t@yahoo.com

Hemen Kayıt Olun

Özel dersler hakkında bilgi almak ve yer ayırtmak için bizimle iletişime geçin.
Kayıt Ol