Tango Grup Dersleri

Tango grup dersleri her seviyeden tango aşığına açıktır. İster başlangıç seviyesinde bir tango meraklısı olun, ister yıllardır dans eden usta bir tango dansçısı, Tangolic Stüdyo'da kendinize uygun bir sınıf bulacaksınız. Haftanın belirli günleri bir saat boyunca kesintisiz bir çalışma yaptığımız tango grup eğitimlerimizde hem yeni insanlarla tanışabilir hem farklı kişilerle dans ederek pratiğinizi güçlendirebilirsiniz. 

Seviyenize Göre Bir Sınıf

Her şeyden önce seviyenizi belirliyoruz. Seviyenize göre sizi Başlangıç, Orta ve İleri Seviye sınıflarımızdan birine yerleştiriyoruz. Daha önce hiç dans etmemiş olabilirsiniz, ya da yıllarca farklı bir okulda eğitim almış şimdi de bizimle eğitiminize devam edecek olabilirsiniz. Sizin grup derslerinizden maksimum fayda sağlamanız için sizleri doğru sınıfa yerleştirmeyi çok önemsiyoruz.

Kesintisiz 1 Saatlik Dersler

Grup derslerimizi bir saat boyunca kesintisiz ve arasız olarak yapmaktayız. Yoğun bir günün ardından kendiniz için ayırdığınız vaktin kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu kıymetli vakitlerden en yüksek verimi alabilmeniz adına bir saat boyunca sizleri tangonun büyülü dünyasında dansa davet ediyoruz.

İster Tek Gelin, İster Partnerinizle

Grup derslerine partnerle katılmanız gerekmez. Elbette partnerinizle katılabileceğiniz gibi tek başınıza da gelebilirsiniz. Sizleri sınıflarımızda başka dansçılarla eşleştireceğiz. Bütün sınıflarımız 50-50 lider ve takipçi dansçılardan oluşacak şekilde dengelenmektedir.

Tangolic Stüdyo

Necatibey Caddesi, Akçe Sokak
Akçe Han: Kat 1 - KARAKÖY
Türkiye

0535 303 09 22
ilgin_t@yahoo.com

Hemen Kayıt Olun

Grup derslerinde yerinizi almak için hemen bizimle iletişime geçin.
Kayıt Ol