Özel Tango Dersleri

Tango eğitimine grup dersleri ile devam edebileceğiniz gibi aynı zamanda özel derslerle de devam edebilirsiniz. Tüm dikkatimi sadece size ayıracağım bu derslerde, grup derslerine göre çok daha özgürüz. Ders saatlerimizi birlikte kararlaştırıp derslerimizi en uygun vakitte yapıyoruz. Eğitimin hızını da size göre ayarlıyoruz. Grup derslerimiz yeterli gelmediğinde, vaktiniz derslere uymadığında, özel günlerinize dans hazırlamaya ihtiyaç duyduğunuzda özel tango derslerimizde sizinle çok hızlı ilerleyebiliyoruz. 

Sizin Hızınızda Bir Eğitim

Grup dersleri kimi zaman çok yavaş ilerleyebilir, ya da bazı noktalarda pratik yapma fırsatı az olabilir. Özel derslerimizde ise böyle bir sorunumuz hiç yok. Bütün eğitim sizin öğrenme hızınıza göre şekilleniyor. Kendinizi rahat hissedinceye kadar birlikte çalışıyoruz. Tüm dikkatimi size veriyorum böylece çok daha rahat bir şekilde eğitimimizi gerçekleştiriyoruz.

Zamanı Birlikte Kararlaştırıyoruz

Birlikte konuşup en uygun vakti kararlaştırıyoruz. Grup derslerinin saatleri size uymuyor mu? O günlerde başka işleriniz mi var? Size en uygun zaman hangisi ise o zamanlarda özel derslerimizi yapabiliyoruz. Karşılıklı konuşarak ders saatlerimizi ve günlerimizi belirliyoruz böylece rahat rahat kendi zamanınızda tango eğitiminizi alabiliyorsunuz.

İster Tek Gelin, İster Partnerinizle

Özel derslerimize tek kişi katılabileceğiniz gibi aynı zamanda partnerinizle de gelebilirsiniz. Grup derslerinde aldığınız eğitimi güçlendirmek için özel dersleri kullanabileceğiniz gibi özel günlerinize hazırlık yapmak için partnerinizle birlikte de gelip eğitim alabilirsiniz.

Tangolic Stüdyo

Necatibey Caddesi, Akçe Sokak
Akçe Han: Kat 1 - KARAKÖY
Türkiye

0535 303 09 22
ilgin_t@yahoo.com

Hemen Kayıt Olun

Özel dersler hakkında bilgi almak ve yer ayırtmak için bizimle iletişime geçin.
Kayıt Ol