Tango Seminerleri

Tango her zaman gelişmeye açık bir danstır. Sizi diğer dansçılardan farklı kılacak olan da bu alanda kendinizi ne kadar geliştirdiğinizdir. Seminerlerimiz sizleri belirli konularda eğiterek dansınızdan daha da keyif almanızı sağlayacak küçük eğitimlerdir. Eşsiz tango müzikleri ile tango figürlerinizi birbirine nasıl daha iyi uyduracağınızdan tutun da ufak süslemeleri nasıl yapacağınıza ya da Vals kombinasyonlarını nasıl oluşturacağınıza dair birbirinden farklı seminerler ile sizlerin bu danstan maksimum keyfi almanızı sağlıyoruz. Hangi seviyede olduğunuzun değil, ne kadar iyi dans etmek istediğinizin önemi var. 

Dansınızı Geliştirin

Tango grup dersleri ve özel tango dersleri elbette sizleri tangonun büyülü dünyasına sokuyor. Ancak bu dünyada ne kadar ilerleyeceğiniz tamamen size kalmış. Seminerlerimiz sayesinde daha önce hiç dikkat etmediğiniz notalara dikkat edip, hiç yapmadığınız süslemeler yapabilirsiniz.

Herkese Açık

İster benim öğrencim olun, ister başka okulun öğrencisi, ya da bir süredir hiç ders almıyor olun, hiç farketmez! Sunduğumuz seminerlerin tamamı herkese açıktır. Siz eğer kendinizi tangoda bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız biz de size her türlü yardımı yapmaya hazırız.

Haberdar Olun

Yeni seminerler her an olabilir. Bu seminerlerden haberdar olmak ve katılmak için beni Facebook sayfamdan takip edebilir, Takvim & Rezervasyon sayfasındaki duyuruları takip edebilir ya da aşağıda eposta adresinizi bırakarak yeni seminer bilgilerinin düzenli olarak epostanıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Tangolic Stüdyo

Necatibey Caddesi, Akçe Sokak
Akçe Han: Kat 1 - KARAKÖY
Türkiye

0535 303 09 22
ilgin_t@yahoo.com

SEMİNERLERDEN HABERDAR OL!

Eposta adresinizi bırakarak bizden haberdar olabilirsiniz!